KATEGORİLER

Çocuk Terbiyesi 1–6 Yaşları Arası

Çocuk Terbiyesi 1–6 Yaşları Arası Kategori: Çocuk Eğitimi Yazar: Dr. Jerry Wyckoff & Barbara C. Unell Yayınevi: Hyb Yayıncılık Dil: Türkçe Sayfa: 181 Sayfa

ÇOCUK TERBİYESİ (1–6 Yaşları Arası) – Dr. Jerry Wyckoff & Barbara C. Unell / ÇOCUK EĞİTİMİ

Çocuk terbiyesi için kaynak arayışında olanlar için tavsiye edilebilecek bir kitap.  Arzu ederseniz www.ekipnormarazon.com/onerdiklerimiz sitesinde çocuk eğitimi ile ilgili farklı kitap isimleri bulup, inceleyebilirsiniz.

www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp adresinde bu kitabı okuyan çok sayıda okurun yorumlarını okuyup, kitap hakkında biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arka Kapaktan :

Bağırıp Çağırmadan ya da Dövmeden Çocuk Terbiyesi size okul öncesi çocuklarında en sık karşılaşılan sorunlara etkili, pratik, şiddet içermeyen öneriler konusunda seçenekler sunuyor. Huysuzluk nöbeti, sızlanma, olumsuzluk, kardeş kıskançlığı, sahip olma, saldırganlık, uyku saatine karşı çıkma, yiyecekle oynama ve daha pek çok sorunla bağırmadan ve vurmadan başa çıkmayı öğreneceksiniz.Yazarların önerileri sizin daha etkin bir anababa olmanızı ve çocuğunuzu disiplinli ancak sevecen bir şekilde eğitmenizi sağlarken, çocuğuzun kendine güvenini ve yaşam hakkında doğal olarak öğrenme hevesini de zedelemez. Bu kullanımı son derece kolay olan kitap davranış bozukluklarında bir ilkyardım elkitabı gibi hazırlanmıştır.