KATEGORİLER

En Büyük 10 Armağan

En Büyük 10 Armağan Kategori: Çocuk Eğitimi Yazar: Steven W.vannoy Yayınevi: Boyner Dil: Türkçe Sayfa: 282 Sayfa

 EN BÜYÜK 10 ARMAĞAN – Steven W.Vannoy / ÇOCUK EĞİTİMİ 

Yayın hayatına çok kaliteli ve özenle seçilmiş eserler kazandıran Boyner Yayıncılıktan (sonradan Pegasus Yayıncılıktan çıkmıştır)  bu sefer çocuk eğitimi üzerine, (belki de her yaşın eğitimi üzerine) çıkarılmış başarılı, ciddi ve bilim insanı tarafından kaleme alınmış bir kaynakça. Hiç bir zaman eskimeyecek bilgileri gayet akıcı, anlaşılır ve uygulanabilir bir üslupla sunan eseri, tavsiye üzerine okuduk, beğendik ve kütüphanemize koyduk...

blog.milliyet.com.tr/cocuklarimiza–verebilecegimiz–en–buyuk–10–armagan–steven–w–vannoy/Blog/  adreisnde kitap ile ilgili bir okur yorumuna ulaşabilirsiniz.

 

Arka Kapaktan :

´Çocuklarınıza verebileceğiniz en büyük armağan bu kitabı okutmak ve onun öğrettiği güçlü ilkeleri kullanmalarını sağlamaktır.´ 

Jack Canfield, ‘Tavuk Suyuna Çorba’ kitabının yazarı 

Çocuklarınızın dürüstlükten mizah anlayışına kadar kendi karakterlerinin gelişimi için teşvik etmenin mükemmel bir yöntemi! 

Dr. Spencer Johnson, ‘Peynirimi Kim Kaptı’ kitabının yazarı 

Tüm anne babalara sesleniyorum..Sonuç olarak, gerçek bir insan, bir anne baba, yanıtları bulacaktır. Steven Vannoy sorunları ortaya koymakta ve inanılmaz çözümler sunmaktadır. Ben küçükken o neredeydi? 

Judith Briles, yazar 

Çocuklarınıza Verebileceğiniz 10 Armağan.. Dr. Spock ve Susam Sokağı’ndan daha fazla bilgi verici ve çocukların kendine yön bulması için daha fazla yardım edici bir niteliğe sahip. 

David Hartenbach, eğitimci 

Bu kitapta yer alan kavramlar öylesine yaşamsal bir niteliğe sahiplerdir ki, çocukların geleceği tıpkı bir bina inşa etmek için ancak iyi bir temel üzerine yerleştirildiğinde sağlam bir yapıya kavuşmuş olacaktır. Çocuklarınıza Verebileceğiniz 10 Armağan kitabı şaşırtıcı, basit, etkin yöntemler ile paha biçilemez değerler sunmaktadır. 

Doug Krug, ‘Enlightened Leadership’