KATEGORİLER

The Cırcle

The Cırcle Kategori: Bireysel Gelişim Yazar: Laura Day Yayınevi: Doğan Kitap Dil: Türkçe Sayfa: 160 Sayfa

THE CIRCLE – Laura Day – KİŞİSEL GELİŞİM

Hedef güzel ve ilgi çekici ancak üslup bir türlü yerini bulmuyor. Çok dikkat çekecek konu ne yazık ki umulan etkiyi ve tadı vermiyor bir türlü. Bu tarz kitaplar çok ağırlıklı ilgi alanınızda olduğu için okumak isteyebilirsiniz. Biz pek bir şey alamadık ve kütüphanemize koymadık doğal olarak.

www.kiyapokumakistermisin.com

Arka Kapaktan :

 Şu anda hayal ettiğiniz her şeyi  gerçekleştirebilecek  güçtesiniz. Kitabı açın ve Çember´e girin. Siz sezgisel bir varlıksınız, hem şifacı hem de yaratıcısınız. Çember, insanlığa bahşedilmiş bütün yeteneklere sahip olduğunuzu kanıtlıyor. İçinizdeki ve çevrenizdeki  enerjiyi  keşfedin. Belki varlığının farkına bile varmadığınız bu doğal enerji , doğru kullanıldığında olağanüstü bir değiştirme gücüne sahiptir. Çember size bu gücü  kazandıracak ! ´Laura Day, olağanüstü niteliklere sahip olağanüstü bir insan. Kendime inanmayı, sezgilerime kulak vermeyi bana öğreten kişi olduğu için benim hayatımda özel bir yeri var. Laura, bir kadın ve bir  anne  olarak, kendini insanları eğitmeye ve korkularından arındırmaya adadı.´ –Demi Moore–

´Sezgi, mistik bir güç  değildir. Olayların nasıl gelişeceğine dair bir arka plan oluşumudur; olguları zihnimizde gizlidir. Sezgi mantıktır. Laura Day, sistematik bir yaklaşımla bu en önemli yetimize adım adım rehberlik ediyor.´ –Dr. James Watson, Nobel Ödüllü bilimadamı– Çember´le istemenin gerçek  gücünü ve değişime giden yolu keşfedeceksiniz.