KATEGORİLER

Kadınlar İçin Etkililik Eğitimi

Kadınlar İçin Etkililik Eğitimi Kategori: Bireysel Gelişim Yazar: Linda Adams Yayınevi: Sistem Yayıncılık Dil: Türkçe Sayfa: 207 Sayfa

KADINLAR İÇİN ETKİLİLİK EĞİTİMİ - Linda Adams-Elinor Lenz / BİREYSEL GELİŞİM

Kendini tanımak ve geliştirmek isteyen bayan okurlar için önerilebilecek bir kitap. Sistem Yayıncılık çoğunlukla yayınladığı eserlerde okur adına titiz seçimler yapmakta. Kaynak arayanların ilgisini çekebilir. www.kitapyurdu.com/kitap/kadinlar-icin-etkililik-egitimi/20721.html  tıkladığınızda okur yorumlarını okuyabilirsiniz.

www.facebook.com/www.kitapokumakistermisin/  www.youtube.com/user/KitapOkumak/videos

 

Arka Kapaktan:

"Kendime zaman ayırmanın ve istediklerimi yapmanın bencillik olacağına inandırılarak büyütüldüm. Bunları yaptığım zaman suçluluk duyuyorum.""Tüm yaşamım boyunca olayları değiştirebileceğimi fark etmeden onların beni denetlemesine izin verdim. Zamanım ve enerjim hep sömürüldü.""Her günün sonunda yapmak istediğim ama yapamadığım şeylerin verdiği doyumsuzluğu ve mutsuzluğu yaşadım."Kendimi herkesin çiğnediği bir paspas gibi hissediyorum."Evet, Kadınlar İçin Etkililik Eğitimi kadınlara, dengeli ve doyurucu ilişkiler sürdürürken kendi gereksinimlerini de karşılamayı; böylece kendi yaşamlarının denetimini ellerine almanın yollarını gösteriyor. "Bu kitap kendi yaşamımı denetleyebileceğimi, yıl, gün ve saat olarak kendi olayımın sorumluluğunu üstlenmem gerektiğini bana gösterdi ve bunları yapmanın yollarını öğretti.""Yıllarca, herkese karşı alçakgönüllü ve nazik davrandım. Bu hep benim zararıma oldu. Pasif mi? Hayır, artık değilim.""Evet değiştim, ancak katedecek çok uzun bir yol var önümde, ama, yaşamımda ilk kez tünelin ucunda bir ışık olduğunu görüyorum."