KATEGORİLER

Nlp Aslında Beyin Sizsiniz...

Nlp Aslında Beyin Sizsiniz... Kategori: Bireysel Gelişim Yazar: Ziya Baran Yayınevi: Bilgivizyon Yayınları Dil: Türkçe Sayfa: 282 Sayfa

NLP Aslında Beyin Sizsiniz...– Ziya Baran / KİŞİSEL GELİŞİM

Yazarın bir kez seminerine katılma fırsatımız oldu ve o günden beri her fırsatta sunularını izlemeye ve kitaplarını okumaya çalışıyoruz. Yazar ile sanal dünyada, kitapları ve en önemlisi  imkan olursa seminerleri aracılığıyla tanışmanızı öneririz. Bir çok şey değişecektir yaşantınızda. www.ziyabaran.com.tr/gallery/nlpaslinda–beyin–sizsiniz linkinde Ziya Baran´ın çalışmaları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Okur Yorumu :Bir seminerde tanıdığım Ziya baran nlp konusunda yaptığı şovla etkilemişti bizi.300 tane öğretmene verdiği seminerde sıkılmadan sessizlik içinde dinlemiştik 2 saat boyunca.Söylediğimiz 40 tane atasözünü 1 dakikada öğrenmiş ve hafızasına almıştı.Bir nlp uzmanı olan Ziya baran ın bu kitabında nlp hakkında herşeyi bulabilirsiniz.Okunması gereken bir eser bence. (sweetboyy07 rumuzu ile yapılmış okur yorumu www.kitapyurdu.com/kitap/nlp–aslinda–beyin–sizsiniz––simdi–beyninizi–kesfetme–zamani/111384.html adresinden alınmıştır.)

Arka kapaktan:

Bazen nasıl daha başarılı ve mutlu bir hayata sahip olabilirim diye düşündüğümüz olur. Kendimize bunun için çeşitli sorular sorar, buna ulaşmak için farklı yollar ararız.

Aslında tüm bu soruların yanıtı da yolları da kendi zihnimizdedir. Amerikayı yeniden keşfetmemize gerek yok. NLP’yle kendi zihin dünyamızı keşfetmek yeterli olacak.

Bu kitap daha mutlu ve daha başarılı olma yolunda zihin dünyamızın kapılarını ardına kadar aralamayı sunuyor size.