KATEGORİLER

Aptalın Deneyimi

Aptalın Deneyimi Kategori: Bireysel Gelişim Yazar: Mirzakerim Norbekov Yayınevi: Sistem Yayıncılık Dil: Türkçe Sayfa: 320 Sayfa

APTALIN DENEYİMİ – Mirzakarim Norbekov / KİŞİSEL GELİŞİM

Başta hastalıklar olmak üzere insan sağlığı ve hayata yepyeni bakış açıları kazandırma iddiasında bulunan bir kitap. Ayrıca seminerleri de var yazarın. 

http://www.pudra.com/arama/?q=Mirzakarim adresinde doktor yazarın kitapları ve seminerleri hakkında bilgi edinebilirsiniz..

 

Arka kapak:

Bütün Dünyada 5 Milyon Satan Kitap "Kitabınızın sayesinde kendi gücüme daha fazla inanmaya başladım ve maddi refaha doğru büyük bir adım atabildim..." –(Nina, 32 yaşında)– "Kitabınızı sadece okumak bile ruhunuza öyle bir güç veriyor ki bedenimizdeki yaraların sesi kesiliyor ve sadece yürüyorsunuz, çalışıyorsunuz, adeta kanatlanıyorsunuz. Kocaman bir teşekkür size!.." –(Olga İvanovna, 64 yaşında)– "Size, ´Ben´ adlı o harikulade ve mucizevi dünyaya girebilme imkanını armağan eden bir insan olduğunuz için hitap ediyorum. Siz ve kitabınızın yardımıyla görme yetimi yeniden kazandım (4 diyoptri idi), bana soluk aldırmayan eklem ağrılarından ve –işte Mucize– 20 yıldır yakamı bırakmayan kekelemelikten de kurtuldum..." –(Pavel, 25 yaşında)– "Kitabınız aracılığıyla verilen fevkalade iyimserliğiniz ve yaşam sevginiz sağlığım, karakterim, yani kendi üzerimde çalışırken gücüme güç kattı ve istediğim şeyi mutlaka elde edebileceğime dair bir inanç verdi. Sonuç ise ortada!.. Bir şey daha: Kitabın rehberliğinde göz sağlığım için çalışırken bir sürü hastalıktan da kurtulacağımı hiç ummamıştım..." –(Oleg Petroviç, 54 yaşında)– "Aptalın Deneyimi kitabından çok yararlanıyorum. Yaptığım eklem jimnastiğinin ardından bedenim ve yüreğimde bir hafiflik hissi oluşuyor. Eklemlerim de daha esnek olmaya başladı, duruşum değişti. Bedensel ve ruhsal olarak değiştim. İçimde öyle bir his var ki sanki özüme –Tanrı beni nasıl yarattıysa işte ona– dönüyorum. Kendimi, dünyayı seviyorum. Norbekov´un sistemi ile tanıştığım için Tanrıya teşekkürler." –(Ludmila Vitalyevna, 49 yaşında)