KATEGORİLER

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Kategori: Bireysel Gelişim Yazar: Ahmet Şerif İzgören Yayınevi: Elma Dil: Türkçe Sayfa: 222 Sayfa

 ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR – Ahmet Şerif İzgören/ KİŞİSEL GELİŞİM

Gayet hafif, hafif olmasına karşın etkili ve akıcı bir kitap. Okuma alışkanlığı kazandıracağı gibi hayatınıza katkı da bulunabilecek bir eser. Özellikle yolun başındaki gençlerin okumasını öneririz.

www.kitapokumakistermisin.com

Arka Kapaktan :

36 saat içinde kitabınızı iki kere okudum. Okurken sürekli gözlerin doluyordu. Kitabı ikinci kez okuyuşumda hayatımla ilgili radikal kararlar aldım. Sayenizde hayatımın en keyifli otobüs yolculuğunu yaptım.İlknur İşçiAlternatif Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Eğitim MüdürüOkumamı tavsiye ettikleri kişisel gelişim kitapları, beni hem okumaktan hem de kişisel gelişimimi tamamlamaktan uzaklaştırmıştı. Örnekleri yabancı isimlerle doluydu, çoğu da çeviriydi zaten. Kitabınızı bir arkadaşım verdi; ayıp olmasın diye aldım. Çok güzeldi, gerçekten çok güzeldi.Hesna BulutBu kitabı verdiğim bütün arkadaşlarım kitap okumaktan zevk alınabileceğini öğrendiklerini söylediler. 13 yıllık hayatımda okuduğum en samimi iki kitaptan birisiydi. Kendimi ne zaman kötü hissetsem bu kitabı okuyorum; büyüleyici bir şekilde kendimi iyi hissetmeye ve hayatı sevmeye, varlığımdan mutlu olmaya yeniden başlıyorum. Teşekkürler!Ceren DemirelLütfen kitabın üzerine " Evde okunmalıdır!" diye bir uyarı yazın. Kitap yüzünden metroda ineceğim durağı kaçırdım.Duygu DurakYirmi dört yaşındayım. Hiçbir kitabı 50 sayfadan fazla okumamıştım. Kitabınızı aldım, elimden bırakamadım. Bittiğinde gecenin iki buçuğuydu. Harika bir Kitap.Oruç Yıldıran(Arka Kapak)